22 лютого в нашій школі відбулася творча зустріч з автором та виконавцем патріотичних пісень Володимиром  Щегловим. Саме під час спілкування з такими людьми діти пізнають значення слова "патріотизм". Дякуємо за творчість та увагу до наших дітей.

13 лютого в рамках тижня військово -патріотичного виховання відбулися змагання "Козацькі забави" для учнів 5-9 класів. Діти змагались в таких дисциплінах: підтягування, піднімання гантелі, згинання -розгинання рук в упорі лежачи, боротьба (виштовхування з кола).Діти були нагороджені грамотами та солодкими призами.

14 лютого урок історії у 6 класі з теми: "Велика грецька колонізація" пройшов у незвичайному форматі. Учні представляи себе в ролі працівників туристичної фірми і рекламували грецькі колонії в Північному Причорномор`ї, а також представляли рекламні буклети. 

З 04 по 08 лютого 2019 р. до  Міжнародного Дня водно-болотних  угідь учителем біології Кривцовим Ю.М. були проведені інформаційні хвилинки  з медіапрезентаціями про історію відзначення Міжнародного Дня водно-болотних угідь  для учнів 6 класу, з теми «Історія Рамсарської конвенції» для учнів 7-8 класів та  «Українське Рамсарське водно-болотне угіддя» для учнів 8-9 класів. Для учнів 5-6 класів проведено виховний захід з теми  «Роль водно-болотних угідь».

 

 5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

      Учні 8-9 класу та класні керівники КУ В-Піщанської ЗОШ долучилися до перегляду онлайн-уроку, організованого Програмою Мережних академій Cisco, кіберполіцією України та компанією ERC за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

      Учасники прослухали виступи експертів з питань: «Кібер-атаки та інтернет-шахрайство»;

«Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей». 

 

 

Урок-це не лише засвоєння нового матеріалу, опрацювання підручника та розповідь вчителя. Адже будь-який урок - це ще багато можливостей проявити свої таланти та креативність. І вчителі та учні нашого освітнього закладу це демонструють на власному прикладі. 04.02 під час уроку історії "Грецька релігія та міфологія" у 6 класі учні вивчали богів Олімпу та найвідоміші міфи стародавніх греків досить незвичним способом - вони нв 45 хвилин перевтілювалися в могутнього Зевса та юну Персефону, непереможного Геракла та жорстоку Геру. Міні-вистави розіграні в сучасному стилі дозволили учням не тільки засвоїти інформацію, але і цікаво та яскраво провести час на уроці.

Наші розумники й розумнички мали змогу відвідати чемпіонат міста з інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?", який відбувся 10 листопада на базі конгрес-центру СумДУ.

Масою яскравих емоцій та приємних вражень поділилися лідери учнівського самоврядування після майстер-класу від Олександра Педана. Захід відбувся 8 листопада на базі ССШ №7 у рамках проекту JuniorZ. Мета: розвиток спорту серед школярів.

30.10 учні 9 класу разом з класним керівником Рокитянською І.І здійснили поїздку до кінотеатру "Планета Кіно", де переглянули фільм "Скажене весілля". Завершенням веселої та яскравої поїздки стала екскурсія "Осінь в рідному місті", під час якої дев`ятикласники мали нагоду відкрити завісу до таємниць та легенд м. Суми.

У закладі освіти 14 вересня провели свято на честь татусів "Я пишаюсь - Я ТАТО!" Учні приготували вітальні листівки та стіннівки.

Ранок 13 вересня заповнив приміщення школи приємними ароматами. У закладі освіти провели виставку квітів " У кожній квітці чарівність своя".

Грамоти за зайняте перше місце отримали учні 1, 3 і 7 класів.

11 вересня учениця 8 класу Карина Приходько взяла участь у міському конкурсі-пленері "Я люблю Суми", номінація "Пейзаж".

7 вересня в освітньому закладі відбувся конкурс малюнку на асфальті «Школа – мій дім» серед учнів 1-4 класів. Призери конкурсу були нагороджені грамотами.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Яндекс.Метрика

Наш прапор

прапор школи

Емблема школи

Наш гімн

Слова: Вакула О.Ф.

Є  В-Піщане на Сумщині рідній.

Школа невеличка посеред села.

Завітай до неї ти, подружися з дітьми,

Бо найкращі дні для нас – це шкільна пора

Ми гризем граніт науки, біологію вчимо,

Ну а точні всі науки гарно знаємо давно (2)

 

Любим рідну школу і усе навколо

Разом доглядаємо – дорослі і малі,

Не ламай стебельце, просить моє серце,

Краще нам в роботі, друже, ти допоможи.

І тоді нам усміхнуться  квіти радо з квітника,

І найкращі дні почнуться – веселися дітвора (2)

 

І хоч космонавти з нас не виростали,

До зірок далеких ми не летимо.

Та все ж головне те, щоб людьми ми стали,

Істину цю кожен знає з нас давним-давно.

Вчителі нам допоможуть перешкоди всі здолать

І тоді, ми запевняєм, буде все у нас гаразд. (2).