2019-2020 навчальний рік

Олімпійський тиждень

З 9 по 13 вересня в КУ В-Піщанська ЗОШ відбулися змагання присвячені олімпійському тижню. В рамках тижня були проведені такі змагання : футбол, волейбол, естафети, ознайомлення з олімпійськими чемпіонами-українцями. 10 вересня учні нашої школи відвідали олімпійський урок ,який відбувся в м. Суми на базі легкоатлетичного манежу. Учасники шкільних змагань отримали призи від олімпійського комітету України.

З 02.09 по 06.09 в освітньому закладі  були проведені наступні заходи:

- Виставка літератури на правову тематику «Ми вивчаємо свої права» (5-9 кл).

- Вікторина «Я люблю право» (6-7 кл).

- Тематичні уроки «Я маю право!»  (5-9 кл)

- Віртуальний квест «Подорож до країни правил» (5-7)

2018-2019 навчальний рік

 

Тиждень української мови

та літератури

 

З 04 по 11 березня 2019 року в КУ В-Піщанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів м. Суми було проведено тиждень української мови та літератури, присвячений Шевченківським дням. Під час тижня учні 2-9 класів взяли участь у всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник», учні 6 та 7 класу провели радіожурнал «Шевченко єднає». Серед   5-9 класів було проведено  виставку –конкурс постерів за творами Т.Шевченка, де І місце посіли учні 7 та 9 класів, ІІ місце – учні 6 та 8 класів, ІІІ місце – учні 5 класу. Заключним етапом тижня стала п'єса за мотивами творів Тараса Шевченка «Думи мої, думи…», в якій були задіяні учні 5-7 класів.

 

 

Методичний тиждень

"Скарбниця творчості"

    З 25 лютого  по 01березня   2019 р. в КУ В-Піщанська  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів м.Суми  традиційно проходив методичний тиждень "Скарбниця творчості", у роботі якого взяли активну участь усі педагоги.

 

  Відповідно до плану, затвердженого методичною радою школи,  робота Тижня почалася з перегляду та обговорення майстер-класу фіналістки конкурсу GlobalTeacherPrizeUkraine О.Ратушняк «Покоління Z: як знайти спільну мову»,  під час якого педагоги познайомилися з сучасними підходами до навчання та виховання дітей покоління Z.

 

    У рамках методичного тижня практичний психолог Ляшенко М.М. провів для вчителів психологічний тренінг, де вчителі відшліфовували навички роботи в групі, аналізували свою педагогічну діяльність у закладі. А вчитель фізкультури Чорношвець В.В. надав творчий звіт про результативність своєї роботи в міжатестаційний період над методичною  проблемою «Метод колового тренування як засіб розвитку сили школярів на уроках фізичної культури».

 

Цікавим заходом для педагогів школи став методичний флешмоб з теми  "Успішна школа-це креативний та професійний вчитель", що провела керівник методичного обʼєднання вчителів – предметників Рокитянська І.І. Під час заходу вчителі мали можливість обмінятися досвідом з колегами щодо організації освітньої діяльності саме під час викладання їх предмету, внести пропозиції щодо побудови успішної школи та підвищення професіоналізму педагогів. 

 

Підсумковим заходом методичного  тижня стала ділова граз теми "Сучасній школі - сучасні вчителі", яку провела для вчителів заступник директора з навчально-виховної роботи Скляр Л.М. В ході гри педагоги  обговорили важливі питання сучасної освіти: як забезпечити комфортне перебування учнів у закладі освіти, як створити сучасну та успішну школу, які методи та прийоми будуть найефективнішими в освітньому процесі. 

 

 

Міжнародний день рідної  мови

Міжнародний день рідної мови в школі: працює шкільна радіостанція "Наша мова калинова", долучаємось до виставки світлин "Люблю читати українською", беремо участь у конкурсі "Грамотій" (пишемо диктант).

 

Тиждень військово-патріотичного виховання

З 11 по 15 лютого і освітньому закладі проходив тиждень військово-патріотичного виховання. Для унів 5-9 класів були проведені тематичні заходи:

- Конкурс малюнків "Козацькому роду нема переводу".

- Лото "Козацька спадщина"

- Спортивні змагання "Козацькі забави"

- Конкурс листів "Лист майбутньому українцю"

- Екскурсія до музейного куточку бойової слави

- Круглий стіл "Ціна чужої війни " (До Дня виводу військ з Афганістану)

 

Тиждень англійської мови

 

 

Тиждень трудового навчання

 

З 21 по 25 січня 2019р. в нашому закладі проходив тиждень Трудового навчання. В рамках тижня відбувся майстер -клас по виготовленню вітальних листівок до Дня 

 Св.Валентина . Також відбулась виставка дитячих робіт.

 

Тиждень історії

Дата

Назва заходу

Відповідальні

1.      

14.01

Відкриття тижня на шкільній лінійці. Оголошення плану тижня.

Вчитель історії

Рокитянська І.І.

2.      

15.01

Конкурс «Майстер лепбукінгу на історичну тематику»

Вчитель історії Рокитянська І.І.

3.      

16.01

Квест «Україна незвідана: у пошуках скарбів» (між збірними учнів 5-8 класів)

Вчитель історії

Рокитянська І.І.

4.      

17.01

Виставка учнівської творчості «Кліо посміхається, або історія в мемах»

Вчитель історії Рокитянська І.І.

5.      

18.01

Закриття тижня історії. Створення фотоколажу

Вчитель історії Рокитянська І.І.

 

 

Кенгуру скликає друзів

У нашій школі доброю традицією стало проведення Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру". 7 грудня школярі знову мали можливість зануритись у непізнанний світ математики.
Завдання конкурсу завжди викликають інтерес до математики, навіть у тих , хто нею не особливо захоплюється.Цікаві логічні задачі заохочують до участі у конкурсі "Кенгуру" все більше дітей нашої школи.

Тиждень математики, фізики та інформатики

    З 03.12. по 07.12.2018 в школі було проведено тиждень математики, фізики та інформатики. Заходи тижня були направлені на створення умов для реалізації творчих здібностей учнів, на активізацію та розвиток пізнавального інтересу до математики та інформатики та фізики. Для участі в тижні математики були залучені учні 5-9 класів.

     Перший день тижня розпочався із оголошення на шкільній лінійці плану проведення заходів. В цей день учні ознайомилися з біографіями математиків у «Галерея відомих математиків» та проявити свої таланти в настільних іграх.

     У вівторок учні мали змогу знайти відповіді на запитання «Для чого потрібно вивчати математику?» за допомогою заміток на фігурах.

     У середу учні 8-9 класів розв’язували матворд. В четвер вчитель математики Запрягайло О.П. запросила учнів 7 та 9 класу на змагання знавців математики «Математичний калейдоскоп».

     В п’ятницю учні із задоволенням прийняли участь у першому етапі математичного конкурсу «Кенгуру». Щодня протягом тижня учні могли отримати бали з предметів математика, алгебра, геометрія шляхом розв’язання завдання «Малюємо за координатами».

     Тиждень математики, фізики, інформатики сприяв розвитку математичної культури учнів, зацікавленості учнів у вивченні предметів та дав змогу провести цікаве, змістовне і корисне дозвілля.

9 листопада- день української писемності та мови

Мова обєднує! Під таким гаслом провели День української писемності й мови. Свято розпочали урочистою лінійкою. 9 листопада учні і вчителі приєдналися до флешмобу з написання радіодиктанту єдності.

Тиждень хімії

Тиждень правових знань

Олімпійський тиждень

З 3 по 7 вересня в школі проходив олімпійський тиждень. Відбулися змагання з футболу, піонерборлу, естафет.

2017-2018 навчальний рік

Тиждень зарубіжної літератури (16.04 - 20.04.18 р.)

Тиждень початкової ланки

Тиждень трудового навчання (29.01 - 02.02.2018 р.)

Тиждень англійської мови (05.02 - 09.02.2018 р.)

Тиждень історії (15.01 - 19.01.2018 р.)

З 15.01 по 19.01.2018 в навчальному закладі проходив тиждень історії. За планом роботи учні 6 класу взяли участь у вікторіні "Лабіринтами історії". Учні 7 і 8 класу рятували Декларацію про Незалежність України за допомогою історичного квесту. Також учні 5-9 класу створили проект: "Зіткнення світів: історична особа в соціальній мережі".

Тиждень правових знань (02.10 - 06.10.17)

Декада героїко-патріотичного виховання (22.09 - 02.10.17)

2016 - 2017 н.р.

Тиждень фізики, математики та інформатики (18.04 - 21.04.17 р.)

Тиждень української мови та літератури, присвячений Шевченківським дням (01.03 - 10.03.17 р.)

Тиждень англійської мови (13.02 - 17.02.2017 р.)

Тиждень хімії (07.11 - 11.11.2016 р.)

2015 - 2016 н.р.

Тиждень правових знань (11.04-15.04)

Декада української мови та літератури, присвячена Шевченківським дням

Виставка-конкурс мовно-літературних газет

     Переможцями виставки-конкурсу стали:

І місце - учні 6-го класу;

ІІ місце - учні 9-го класу;

ІІІ місце - учні 5-го класу.

Конкурс виразного читання поетичних творів

      Відповідно до плану проведення декади 2-го березня 2016 року було проведено конкурс виразного читання поезії Івана Франка, Лесі Українки та Тараса Шевченка серед учнів 5-9 класів. Перемогу здобули учні 9 класу (Чувікова А., Тітарєв А., Пугач М.), друге місце - 5 клас (Приходько К., Ніколаєва К., Решетнікова М.), третє місце - 7 клас (Донченко К., Боровик А., Шапаренко Д.).

 

Літературне всято "Тарас Шевченко і Сумщина"

Тиждень молодшого школяра

План

 

проведення тижня молодшого школяра

 

з 22 по 26 лютого 2016 р

 

 

 

Заходи

Клас

Дата

1

Гра «Цікавий початок цікавої пригоди»

4

22.02

2

Година спілкування «Людина починається з добра»

1

23.02

3

Конкурс малюнків «Мальовничі куточки України»

3

24.02

4

Відеожурнал «У царстві живої природи»

2

25.02

5

«Подорож до країни Здоровляндії»

1-4

26.02

 

 

 

 

 

Тиждень трудового навчання

Тиждень англійської мови

Тиждень образотворчого мистецтва

Тиждень музичного мистецтва

Тиждень історії

План

заходів щодо проведення тижня історії 3 11 по 15 січня 2016 року

 

Дата проведення

Захід

Класи

 

Відповідальні

 

11.01.16

Відкриття тижня історії  на шкільній лінійці. Оголошення плану тижня. Виставка малюнків учнів з історії «Історія очима дітей»

5-9

Вчитель історії

Рокитянська І.І.

12.01.16

«Сміх крізь сльози» - гумор на історичну тематику

5-9

Вчитель історії

Рокитянська І.І.

13.01.16

Вікторина « Що ? Де ? Коли ?» - « Цвітеш ти пишно, земле моя мила. Ти не окраїна , ти – Україна

8-9

Вчитель історії  

Рокитянська І.І.

14.01.16

«Лабіринтами минулого»

Історична гра

6-7

Вчитель історії  

Рокитянська І.І.

15.01.16

Ігрова програма «Міс історія»

Підведення  підсумків тижня історії Оформлення фотоколажу

5-9

Вчитель історії   

 Рокитянська І.І.

 

 

Тиждень фізики та математики

Тиждень інформатики

Тиждень хімії

План

проведення тижня хімії з 9 по 13 листопада 2015 року

 

№ з/п

Дата

проведення

Захід

Класи

Місце проведення

Відповідальний

1.

Протягом тижня

Відкриття тижня.

Конкурс стіннівок «Хімія моїми очима»

7-9

класи

І корпус школи

Леоненко В. В.

2.

10.11.2015 р.

Вікторина

«У світі чудової науки Хімії»

7 клас

Каб. 1

 

Леоненко В. В.

3

11.11.2015 р.

Експозиція

«Цікаві досліди з хімії»

7-9 клас

Каб. 1

Леоненко В. В.

4.

11.11.2015 р.

Інтелектуальний конкурс «Найрозумніший»

8 клас

 

Каб. 1

 

Леоненко В. В.

5.

12.11.2015 р.

Гра «12-й бал з хімії»

9 клас

Каб. 1

Леоненко В. В.

6.

13.11.2015 р.

«Подумай сам».

Розгадування кросвордів, головоломок, загадок.

Підбиття підсумків

7-9 клас

Каб. 1

 

Леоненко В. В.

Тиждень основ безпеки життєдіяльності

З 19.10.2015 р. по 23.10.2015 р. в школі буде проводитися тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

 

План

 

проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності

у 2015-2016 навчальному році

у комунальній установі В-Піщанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

з/п

Дата проведення

Захід

Класи

Місце проведення

Відповідальний

1.       

Протягом тижня

Конкурс малюнків
«Будьте, діти, обережні!».

1-4 кл.

І корпус школи

Учителі предмета «Основи здоров’я»

Леоненко В. В., Кривцов Ю. М.,

класоводи

1-4 класів

2.       

Протягом тижня

Конкурс плакатів «Безпека – головне!»

5-9 кл.

І корпус школи

Учителі предмета «Основи здоров’я» Леоненко В. В., Кривцов Ю. М.,

класні керівники

5-9 класів

3.       

19.10.2015

Міні-лекція «Вогонь –добрий слуга, але поганий хазяїн» (з відпрацюванням практичних навичок поведінки під час невеликих пожеж).

5 кл.

Каб. № 5

Учитель предмета «Основи здоров’я» Леоненко В. В.

4.       

19.10.2015

Бесіда «Знай і дотримуйся правил техніки безпеки в побуті»

7 кл.

Каб. № 5

Класний керівник

7 класу Палієнко Т. А.

5.       

20.10.2015

КВК «Азбука безпеки»

7 кл.

Каб. № 1

 

Учитель предмета «Основи здоров’я»

Кривцов Ю. М.

6.       

20.10.2015

Бесіда «Безпека під час користування громадським транспортом»

8 кл.

Каб. № 1

Класний керівник

8 класу

Чорношвець В. В.

7.       

21.10.2015

Бесіда «Безпечний рух – запорука твоєї безпеки»

2 кл.

Каб. № 7

Класовод 2 класу Леоненко Л. А.

8.       

21.10.2015

Практичне заняття «Допоможи другу» (правила надання першої долікарської допомоги).

8 кл.

Каб. № 1

Учитель предмета «Основи здоров’я»

Кривцов Ю. М.

9.       

21.10.2015

Вікторина «Якщо хочеш бути здоровим»

5

Каб. № 5

Класний керівник

5 класу Леоненко В. В.

10.   

21.10.2015

Бесіда «Цінуй своє життя»

9

Каб. № 2

Класний керівник

9 класу Козачок Т. М.

11.   

22.10.2015

Вікторина «Правила безпечної поведінки», перегляд та обговорення мультфільму про шкідливі звички

6

Каб. № 5

 

Учитель предмета «Основи здоров’я»

Леоненко В. В.

12.   

22.10.2015

Бесіда «Про безпеку під час канікул»

6

Каб. № 3

Класний керівник

6 класу

Рокитянська І. І.

13.   

22.10.2015

Бесіда «Правила поводження з побутовими електроприладами»

3

Каб. № 6

Класовод 3 класу Скоробогатько С. І.

14.   

23.10.2015

Бесіда «Правила дорожнього руху»

1

Каб. № 6

Класовод 1 класу Калниш Г. Д.

15.   

23.10.2015

Бесіда «Бути здоровим: хочу і можна»

4

Каб. № 7

Класовод 4 класу

Ткач А. Ю.

16.   

23.10.2015

Диспут «Ваші звички обов’язково вплинуть на ваше здоров’я в майбутньому»

9

Каб. № 5

 

Учитель предмета «Основи здоров’я»

Леоненко В. В.

 

 

 

 

Тиждень правових знань

Тиждень олімпійського спорту

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Яндекс.Метрика

Наш прапор

прапор школи

Емблема школи

Наш гімн

Слова: Вакула О.Ф.

Є  В-Піщане на Сумщині рідній.

Школа невеличка посеред села.

Завітай до неї ти, подружися з дітьми,

Бо найкращі дні для нас – це шкільна пора

Ми гризем граніт науки, біологію вчимо,

Ну а точні всі науки гарно знаємо давно (2)

 

Любим рідну школу і усе навколо

Разом доглядаємо – дорослі і малі,

Не ламай стебельце, просить моє серце,

Краще нам в роботі, друже, ти допоможи.

І тоді нам усміхнуться  квіти радо з квітника,

І найкращі дні почнуться – веселися дітвора (2)

 

І хоч космонавти з нас не виростали,

До зірок далеких ми не летимо.

Та все ж головне те, щоб людьми ми стали,

Істину цю кожен знає з нас давним-давно.

Вчителі нам допоможуть перешкоди всі здолать

І тоді, ми запевняєм, буде все у нас гаразд. (2).