ПОШУКОВА ГРУПА "ПАТРІОТ"

Сьогодні на базі музейного куточку  працює пошуковий учнівський загін «Патріот»,  до якого входять учні 6-9 класів.

 

Пошукова робота з моменту створення музейного куточку направлена на вивчення актуальних проблем з історії України . Тому однією з основних питань, які розглядаются на засіданні пошукового загону в період з 2014 року і  до цього часу - є робота щодо оформлення нових експозицій, які присвячені подіям на Сході України.

2017-2018 навчальний рік

ЗВІТ ПОШУКОВОГО ЗАГОНУ ПАТРІОТ

за 2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Благодійний ярмарок

13 жовтня в навчальному закладі традиційно за підтримки пошукової групи "Патріот" був проведений благодійний ярмарок "Нашим героям", який був присвячений Дню Захисника України. В результаті було зібрано  суму в розмірі 2722 грн. Ці кошти були передані на лікування воїна АТО Чайки Віктора.

Діяльність в 2015-2016 навчальному році

Стенд "Хоробрі серця"

Результатом майже річної роботи нашого пошукового загону "Патріот" стало оформлення в музейному куточку бойової слави нового стенду, який отримав назву "Хоробрі серця". На ньому розміщені фотоматеріали, на яких зображені учасники АТО та волонтери - випускники школи та земляки. Також за підтримки волонтерської організації  та зведеного загону УМВС України в Сумській області шкільний музейний куточок поповнився новими експозиціями: уламками зброї, обмундировнням воїнів та українським стягом з побажаннями та автографами учасників АТО.

Конкурс "Героям слава"

12 жовтня в навчальному закладі за ініціативи пошукової групи "Патріот" серед учнів 5-9 класів був проведений конкурс плакатів "Героям слава", який був присвячений  - Дню Захисника України 

Перегляд фільму "Добровольці Божої чоти"

21 березня Пошуковий загін "Патріот" разом з керівником Рокитянською І.І. та директором школи Вакулою О.Ф. здійснили поїздку до кінотеатру "Дружба", де переглянули фільм "Добровольці Божої чоти" (про волонтерів Сумщини). Після перегляду відбулася урочиста частина, під час якої учні школи були нагороджені подякою за активну допомогу воїнам АТО. Також учням воїни передали український стяг з побажаннями. Дані подарунки доповнили експозицію музейного куточку. 

Конкурс мультимедійних проектів з історії

16 квітня Король Катерина учениця 9 класу, і,член пошукового загону "Патріот" взяла участь у конкурсі мультимедійних проектів з історії, де представила  пошукову роботу про свого тата, який є учасником АТО - "Олег Король - герой нашого часу". За результатами конкурсу Катя посіла І місце, номінація "Патріоти України". 

2016-2017 навчальний рік

Благодійний ярмарок "Нашим героям"

13 жовтня в навчальному закладі був проведений благодійний ярмарок "Нашим героям", який був присвячений Дню Захисника України. В результаті було зібрано  суму в розмірі 1260 грн. Ці кошти були передані благодійному фонду "Фенікс".

Допомога воїнам АТО

За кошти (1260 гр), які були зібрані на благодійному ярмарку 13 жовтня були закуплені фільтри для системи залпового вогню "Град". Для музейного куточку волонтери благодійного фонду "Фенікс" Шапаренко С. та Алєщенко В. передали подяку від воїнів за таку своєчасну допомогу. 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Яндекс.Метрика

Наш прапор

прапор школи

Емблема школи

Наш гімн

Слова: Вакула О.Ф.

Є  В-Піщане на Сумщині рідній.

Школа невеличка посеред села.

Завітай до неї ти, подружися з дітьми,

Бо найкращі дні для нас – це шкільна пора

Ми гризем граніт науки, біологію вчимо,

Ну а точні всі науки гарно знаємо давно (2)

 

Любим рідну школу і усе навколо

Разом доглядаємо – дорослі і малі,

Не ламай стебельце, просить моє серце,

Краще нам в роботі, друже, ти допоможи.

І тоді нам усміхнуться  квіти радо з квітника,

І найкращі дні почнуться – веселися дітвора (2)

 

І хоч космонавти з нас не виростали,

До зірок далеких ми не летимо.

Та все ж головне те, щоб людьми ми стали,

Істину цю кожен знає з нас давним-давно.

Вчителі нам допоможуть перешкоди всі здолать

І тоді, ми запевняєм, буде все у нас гаразд. (2).