Thu

21

Mar

2019

Канікули

Враховуючи вимоги Закону України «Про освіту», який регламентує освітній процес (навчальне навантаження, форми організації освітнього процесу, тривалість канікул тощо)  весняні канікули відбудуться в термін з 01.04.2019 року по 07.04.2019 року.

 

Thu

21

Mar

2019

Про вибір проектів підручників для 6 класу

0 Comments

Wed

20

Mar

2019

Робота консультпункту

Mon

18

Mar

2019

Увага-кір!

Mon

18

Mar

2019

Семінар «Формування компетентностей на уроках української мови та літератури в умовах переходу до Нової української школи»

17 березня 2019 року учитель української мови та літератури Скляр Л.М. відвідала обласний семінар «Формування компетентностей на уроках української мови та літератури в умовах переходу до Нової української школи», головною метою якого було вирішення комплексу завданьізформуваннягуманістичногосвітоглядусамодостатньоїособистості, європейця й патріота. Під час семінару Олеся Василівна Калинич, учитель української мови та літератури Хустської гімназії-інтернату Закарпатської області, заслужений учитель України представила майстер-клас «Методи викладання української мови та літератури. Інновації чи імітація?», у якому порушувалися питання про те, як зробити урок не тільки ефектним, а й ефективним. А також Ігор Олександрович Помазан, завідувач кафедри українознавства Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія», кандидат філологічних наук, доцент, проаналізував завдання «Соняшника» в контексті Нової української школи, концепції національно-патріотичного виховання та ефективної підготовки до ЗНО.

 

Tue

12

Mar

2019

Тиждень української мови та літератури

З 04 по 11 березня 2019 року в КУ В-Піщанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів м. Суми було проведено тиждень української мови та літератури, присвячений Шевченківським дням. Під час тижня учні 2-9 класів взяли участь у всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник», учні 6 та 7 класу провели радіожурнал «Шевченко єднає». Серед   5-9 класів було проведено  виставку –конкурс постерів за творами Т.Шевченка, де І місце посіли учні 7 та 9 класів, ІІ місце – учні 6 та 8 класів, ІІІ місце – учні 5 класу. Заключним етапом тижня стала п'єса за мотивами творів Тараса Шевченка «Думи мої, думи…», в якій були задіяні учні 5-7 класів.

 

Tue

05

Mar

2019

Зустріч з представниками поліції.

05 березня 2019 року інспекторами патрульної поліції м. Суми в закладі було проведено бесіди з учнями 1-9 класів на теми: "Безпека дорожнього руху", "Обережно, незнайомець!", "Вирішення конфлікту мирним шляхом", "Булінг в дитячому середовищі" та "Правова відповідальність підлітків".

Mon

04

Mar

2019

Про вибір проектів підручників для 2 класу

Sat

02

Mar

2019

Жінка, мати, Берегиня.

З 4 лютого по 2 березня 2019 року в школі пройшла благодійна акція "Жінка, мати, Берегиня." В ході акції діти виготовили вітальні листівки та обереги для привітання жінок, які виконують свій громадянський обов'язок, захищаючи кордони нашої Батьківщини.

Sat

02

Mar

2019

Happy Мяв для Мурчика

В стінах В.-Піщанської ЗОШ І-ІІ ступенів з 18 лютого по 1 березня  2019 року в рамках проекту "Біоетика" пройшла IV благодійна акція "Happy Мяв для Мурчика" Міжнародному дню котів. Учні та вчителі активно долучились до акції.

Всі зібоані кошти передані притулку для котиків.

Sat

02

Mar

2019

Свято Масляної!

Від душі вітаємо вас
І щиро запрошуємо:
Всі турботи облиште,
Приходьте в гості,
Прямо до нашого ганку
До нас на Масляну.
Переконайтеся самі:
Почастуємо млинцями,
На сметані пампушками,
Пирогами пишними,
Лютому – помахаємо,
Березню – “привіт” скажемо.

Fri

01

Mar

2019

Ділова гра "Сучасній школі-сучасні вчителі"

01.03 заступник директора з навчально-виховної роботи Скляр Л.М. провела для педагогів закладу ділову гру на тему: "Сучасній школі- сучасні вчителіі". Вчителі мали можливість обговрити важливі питання сучасної освіти: як забезпечити комфортне перебування учнів в закладі освіти, як створити сучасну та успішну школу, які методи та прийоми будуть ефективні під час навчання учнів. 

0 Comments

Fri

01

Mar

2019

Методичний флешмоб "Успішна школа-це креативний та професійний вчитель"

28.02 для вчителів старшої школи керівник МО вчителів-предметників Рокитянська І.І. провела методичний флешмоб "Успішна школа-це креативний та професійний вчитель". Під час заходу вчителі мали можливість обмінятися досвідом з колегами, щодо організації освітньої діяльності саме під час викладання їх предмету, внести пропозиції щодо побудови успішної школи та підвищення професіоналізму педагогів. 

0 Comments

Fri

01

Mar

2019

Перегляд та обговорення виступу Оксани Ратушняк "Покоління Z: як знайти спільну мову?"

27.02 педагоги закладу переглянули виступ фіналістки Global Teacher Prize Ukraine Оксани Ратушняк "Покоління Z: як знайти спільну мову?". Після перегляду обговорили актуальні питання, що стосуються навчання та виховання дітей сучасного поколління. Також в рамках цього заходу вчитель  трудового навчання та фізичної культури Чорношвець В.В., який атестується в цьому навчальному році  представив на загал свій звіт про роботу за 5 років.

0 Comments
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Яндекс.Метрика

Наш прапор

прапор школи

Емблема школи

Наш гімн

Слова: Вакула О.Ф.

Є  В-Піщане на Сумщині рідній.

Школа невеличка посеред села.

Завітай до неї ти, подружися з дітьми,

Бо найкращі дні для нас – це шкільна пора

Ми гризем граніт науки, біологію вчимо,

Ну а точні всі науки гарно знаємо давно (2)

 

Любим рідну школу і усе навколо

Разом доглядаємо – дорослі і малі,

Не ламай стебельце, просить моє серце,

Краще нам в роботі, друже, ти допоможи.

І тоді нам усміхнуться  квіти радо з квітника,

І найкращі дні почнуться – веселися дітвора (2)

 

І хоч космонавти з нас не виростали,

До зірок далеких ми не летимо.

Та все ж головне те, щоб людьми ми стали,

Істину цю кожен знає з нас давним-давно.

Вчителі нам допоможуть перешкоди всі здолать

І тоді, ми запевняєм, буде все у нас гаразд. (2).