Ср

09

янв

2019

Загальнонаціональний просвітницький проект "Я маю право!"

     З метою підвищення правової свідомості та юридичної грамотності здобувачів освіти КУ В-Піщанська ЗОШ долучилися до загальнонаціонального просвітницького проекту "Я маю право!".       

     Класними керівниками були проведені корисні тематичні виховні години.

Комментариев: 0

Чт

03

янв

2019

Стоп булінг!

ВЕРХОВНА РАДА ПРИЙНЯЛА ЗАКОНОПРОЕКТ № 8584 ЩОДО ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

     В переддень великого свята, Верховна Рада прийняла законопроект № 8584 щодо протидії булінгу, ініційований Міністерством юстиції України,який дає чітке визначення жорстокості в шкільному середовищі та встановлює «розмірвідповідальності».

     Булінг (цькування) - діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

     Зокрема, тепер цькування неповнолітнього буде каратися штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 та 1700 гривень відповідно) або громадськими роботами від 20 до 40 годин.

     Така ж поведінка, вчинена групою осіб або повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення,передбачає штраф від 1700 гривень до 3400 гривень або громадськими роботами від 40 до 60 годин.

     За булінг, вчинений малолітніми або неповнолітніми особами віком від 14 до 16 років, відповідатимуть батьки кривдника.

Особи, які не повідомили правоохоронців будуть сплачувати штраф у розмірі від 850 до 1700 гривень.

     «Дуже символічно, що напередодні улюбленого свята малечі – Дня Святого Миколая, було прийнято Закон, що фактично захищає права дітей, - зазначає керівник юстиції Сумщини Ірина Свистун. – Гарантія захисту дитячих прав – найкращий подарунок від законотворців для всіх українців на порозі новорічних свят».

Чт

27

дек

2018

Цікавий відпочинок

    Напередодні Нового року 27.12.2018р. учні початкових класів нашої школи завітали до театру юного глядача, де переглянули цікаву та повчальну виставу "Кицин дім". Після вистави відбулася неочікувана зустріч з Снігуронькою та Дідом Морозом. Діти із захопленням співали, танцювали і просто розважались.

 

Вт

25

дек

2018

Обережно грип!

Пт

21

дек

2018

Новорічне свято

Дай Боже Вам любові і тепла,

Добра в сім'ї і затишку в оселі,

Щоб щастя світла музика текла

В різдвяні свята, щедрі і веселі!

Хай здійснює бажання рік Новий,

Хай ваша вся родина процвітає,

З чудовим святом, радості і мрій

Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!

Учна 5-9 класів привітали гостей, які завітали на свято і продемонстрували свої таланти у новорічній виставі.

Пт

21

дек

2018

Новорічне свято в початковій школі

Коли проб'є дванадцята година,
І старий рік зустрінеться з Новим,
Хай пощастить і вам, і всій родині,
Ми зичимо, щоб посміхнулись ви!
Хай казку принесе на крилах вечір,
І казка щоб затрималась на вік,
І під ялинку щоб чарівні речі
Приніс Вам щедрий Новий рік!

Сьогодні новорічну казку подарували нам найменші наші учні 1-4 класів.

Комментариев: 0

Чт

20

дек

2018

З Новим роком!

Ср

19

дек

2018

День Святого Миколая!

Коли замерзла річка
І став біленьким гай,
Прийшов у темну нічку
На землю Миколай.
Від хати і до хати
Снігами через лід
Спішить, спішить завзято
Старенький сивий дід.
Він в шапці-неведимці,
У теплім кожушку,
Приніс усім гостинці
У чарівнім мішку.

 

Пн

17

дек

2018

"Збережемо ялинку"

14 грудня в освітньому закладі було проведено конкурс "Збережемо ялинку". Перше місце отримав учень третього класу Бабіров Тимур. Друге місце розділили  Бобошко Вадим (7 клас) та Нікуленко Анна (2 клас).

Пн

10

дек

2018

Тиждень математики

З 03.12. по 07.12.2018 в школі було проведено тиждень математики, фізики та інформатики. Заходи тижня були направлені на створення умов для реалізації творчих здібностей учнів, на активізацію та розвиток пізнавального інтересу до математики та інформатики та фізики.  Для участі в тижні математики були залучені учні 5-9 класів. Перший день тижня розпочався із оголошення на шкільній лінійці плану проведення заходів. В цей день учні ознайомилися з біографіями математиків у «Галерея відомих математиків»  та проявити свої таланти в настільних іграх. У вівторок учні мали змогу знайти відповіді на запитання «Для чого потрібно вивчати математику?»  за допомогою заміток на фігурах.  У середу учні 8-9 класів розв’язували матворд. В четвер вчитель математики Запрягайло О.П. запросила учнів 7 та 9 класу на змагання знавців математики «Математичний калейдоскоп». В п’ятницю учні із задоволенням взяли участь у першому етапі математичного конкурсу «Кенгуру». Щодня протягом тижня учні могли отримати бали з предметів математика, алгебра, геометрія шляхом розв’язання  завдання  «Малюємо за координатами».  Тиждень математики, фізики, інформатики сприяв розвитку математичної культури учнів, зацікавленості учнів у вивченні предметів та дав змогу провести цікаве, змістовне і корисне дозвілля.

Пт

07

дек

2018

Кенгуру скликає друзів

У нашій школі доброю традицією стало проведення Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру". 7 грудня школярі знову мали можливість зануритись у непізнанний світ математики.
Завдання конкурсу завжди викликають інтерес до математики, навіть у тих , хто нею не особливо захоплюється.Цікаві логічні задачі заохочують до участі у конкурсі "Кенгуру" все більше дітей нашої школи.

Вт

04

дек

2018

Зустріч з бійцями АТО

04 грудня в стінах В.-Піщанської школи відбулася зустріч учнів з бійцями 15 Сумського батальйону. Представники батальйону передали в куточок бойової слави прапор, підписаний бійцями. Учні, в свою чергу, подякували бійцям і запевнили, що і надалі будуть підтримувати українських захисників.

Чт

22

ноя

2018

Чисті роси - 2018

У листопаді місяці поточного року відбувся черговий міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Художнє виконавство»,  «Співуча веселка», в якому брали участь вокалісти В.-Піщанської ЗОШ І-ІІ ст.: Антошкіна Софія (5 клас), Костенко Вероніка (6 клас), Денисенко Єлизавета (7 клас), Прошкіна Альона (9 клас). Вокалісти виконували 2 різнохарактерні  твори, один з яких – без супроводу - a cappella. Антошкіна Софія зайняла почесне ІІ місце у віковій категорії «9-11 років», номінація «Естрадний спів». Інші учасники IV місце, кожна  у своїй віковій категорії, номінація «Естрадний спів». Вітаємо нашу переможницю – Антошкіну Софію. Усім бажаємо творчих успіхів та професійного зростання.

 

До участі в конкурсі учасників підготувала вчитель музичного мистецтва Пастушенко Людмила Сергіївна.

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Яндекс.Метрика

Наш прапор

прапор школи

Емблема школи

Наш гімн

Слова: Вакула О.Ф.

Є  В-Піщане на Сумщині рідній.

Школа невеличка посеред села.

Завітай до неї ти, подружися з дітьми,

Бо найкращі дні для нас – це шкільна пора

Ми гризем граніт науки, біологію вчимо,

Ну а точні всі науки гарно знаємо давно (2)

 

Любим рідну школу і усе навколо

Разом доглядаємо – дорослі і малі,

Не ламай стебельце, просить моє серце,

Краще нам в роботі, друже, ти допоможи.

І тоді нам усміхнуться  квіти радо з квітника,

І найкращі дні почнуться – веселися дітвора (2)

 

І хоч космонавти з нас не виростали,

До зірок далеких ми не летимо.

Та все ж головне те, щоб людьми ми стали,

Істину цю кожен знає з нас давним-давно.

Вчителі нам допоможуть перешкоди всі здолать

І тоді, ми запевняєм, буде все у нас гаразд. (2).