Чт

19

апр

2018

День відкритих дверей 24.04.2018 р.

Комментариев: 0

Чт

12

апр

2018

Курси підвищення кваліфікації "Використання хмарних сервісів Microsoft у освітньому процесі"

       12 квітня 2018 року заступник директора з НВР Скляр Л. М. та учитель інформатики Леоненко В. В. успішно пройшли курс підвищення кваліфікації "Використання хмарних сервісів Microsoft у освітньому процесі". 

Комментариев: 0

Ср

11

апр

2018

Школа педагогічних ініціатив

      11 квітня 2018 року на базі Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 ім. Дмитра Турбіна, м. Суми Інформаційно-методичним центром управління освіти і науки Сумської міської ради з метою підвищення професійної майстерності вчителів в умовах реалізації концепції "Нова українська школа" були проведені майданчики в Школі педагогічних ініціатив.

     Вчитель зарубіжної літератури КУ В-Піщанська ЗОШ І-ІІ ст. м. Суми Стоян Оксана Володимирівна провела заняття на майданчику "Біоадекватна технологія навчання" з теми "80 хвилин навколо ноосфери" і отримала сертифікат інструктора Школи педагогічних ініціатив (методичний майданчик "Біоадекватна технологія навчання").

Комментариев: 0

Пт

30

мар

2018

Участь у міжрегіональному науково-практичному семінарі

     29-30 березня 2018 року на базі КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 м. Суми відбувся міжрегіональний науково-практичний семінар "Актуальні тенденції вивчення філологічних дисциплін в умовах реалізації Концепції "Нова українська школа" для учасників всеукраїнського науково-педагогічного проекту "Філологічний Олімп" Сумської, Київської та Донецької областей". Учитель зарубіжної латератури КУ В-Піщанської ЗОШ Стоян О. В. провела майстер-клас "Біоадекватна (ноосферна) методика як засіб підвищення якості літературної освіти".

Комментариев: 0

Пн

26

мар

2018

Увага! Весняні канікули!

      З 10 по 13 квітня 2018 року у закладі будуть проходити весняні канікули.

Комментариев: 0

Пт

23

мар

2018

Участь в школі "Агенти змін"

З 19 по 21 березня учениця 8 класу Леоненко Богдана брала участь в школі громадської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін». З 2016 року проект Школи з громадянської активності та патріотичного виховання і волонтерської участі “Агенти змін” був затверджений Міністерством освіти і науки України - як один з напрямків позашкільної освіти в рамках Всеукраїнських наукових профільних шкіл Малої академії наук України і діє в рамках планових заходів в Національному Центрі МАН та реалізується спільно з БФ «Діти надії», молодіжною ініціативою «Серце в долоньках» і Центром політичних студій та аналітики «Ейдос». На учнів, які брали участь у цьому проекті чекали: аеселе знайомство, прийняття правил групи, аналіз есе, глибокі вправи, лекції та творчі майстерні, і, звичайно, улюблені рухливі ігри! 

У першій групі - представники з Донецької, Житомирської, Львівської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Рівненської, Кіровоградської та Черкаської областей. Ці 27 школярів тільки ступили на шлях, щоб стати справжніми "агентами змін".

Комментариев: 0

Пт

23

мар

2018

Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Герої сучасності серед нас»

У межах обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми –  Українці!» 22 березня 2018 року в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулася обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Герої сучасності серед нас».

Учасники конференції презентували результати пошуково-дослідницької роботи у 2017-2018 навчальному році. Під час  виступів  вони розповідали про героїчний поступ наших земляків у військовому протистояння на Сході країни, зворушливими були доповіді про  героїв АТО, які віддали своє життя за свободу й незалежність України. Наш заклад представляла учениця 9 класу Донченко Ксенія, яка презентувала поуковутробоу на тему: "Герої поруч: Олег Король - захисник рідної землі". За підсумками конференції учениця нашої школи була нагороджена грамотою за активну участь.

Комментариев: 0

Пт

23

мар

2018

Підтримка Всесвітньої акції "Година Землі - 2018"

      З метою привернення уваги школярів та громадськості до питань охорони навколишнього природного середовища та збереження енергоресурсів, підтримки дій світової спільноти проти змін клімату з 19.03.2018 по 23.03.2018 р. в освітньому закладі проведені заходи щодо підтримки Всесвітньої акції «Година Землі – 2018». 

Комментариев: 0

Вт

20

мар

2018

VI міський екологічний конгрес "Краса Землі у твоїх руках"

      20 березня 2018 року на базі Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості відбувся VI міський екологічний конгрес "Краса Землі у твоїх руках".

       Учениця 9-го класу Донченко Ксенія зайняла ІІІ місце у конгресі-захисті науково-дослідницьких робіт у секції "Вивчення народних традицій раціонального природокористування"

Комментариев: 0

Сб

17

мар

2018

Міжнародний фестиваль освітніх технологій "Перспектива-Суми 2018"

     15-17 березня 2018 року у нашому місті проходив Міжнародний фестиваль освітніх технологій "Перспектива-Суми 2018", учасниками якого стали вчителі нашої школи: Козачок Т. М., Леоненко Л. А., Кривцов Ю. М., Ткач А. Ю., Скоробогатько С. І. та практичний психолог Ляшенко М. М.

Комментариев: 0

Ср

14

мар

2018

Вітаємо!

Ученицю 9-го класу Донченко Ксенію та пошуковий загін "Патріот" з перемогою в міському етапі обласного конкурсу пошукових загонів "Герої сучасності серед нас"

Комментариев: 0

Чт

08

мар

2018

Вітаємо!

Комментариев: 0

Сб

03

мар

2018

Обмін досвідом - шлях до вдосконалення

     1 березня 2018 року в рамках співпраці закладів освіти ЗОШ № 27 та В-Піщанської ЗОШ організовано роботу методичних майданчиків з обміну досвідом. Своїми методичними знахідками з інноваційної діяльності ділилися учитель зарубіжної літератури В-Піщанської ЗОШ Стоян О. В. Вчитель початкових класів ЗОШ № 27 Ягупа Ірина поділилася досвідом роботи з учителями початкових класів В-Піщанської ЗОШ Скоробогатько С. І., Бойко Т. М., Ткач А. Ю., Леоненко Л. А.

Комментариев: 0
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Яндекс.Метрика

Наш прапор

прапор школи

Емблема школи

Наш гімн

Слова: Вакула О.Ф.

Є  В-Піщане на Сумщині рідній.

Школа невеличка посеред села.

Завітай до неї ти, подружися з дітьми,

Бо найкращі дні для нас – це шкільна пора

Ми гризем граніт науки, біологію вчимо,

Ну а точні всі науки гарно знаємо давно (2)

 

Любим рідну школу і усе навколо

Разом доглядаємо – дорослі і малі,

Не ламай стебельце, просить моє серце,

Краще нам в роботі, друже, ти допоможи.

І тоді нам усміхнуться  квіти радо з квітника,

І найкращі дні почнуться – веселися дітвора (2)

 

І хоч космонавти з нас не виростали,

До зірок далеких ми не летимо.

Та все ж головне те, щоб людьми ми стали,

Істину цю кожен знає з нас давним-давно.

Вчителі нам допоможуть перешкоди всі здолать

І тоді, ми запевняєм, буде все у нас гаразд. (2).